Wouter Bos heeft het weer goed te pakken. De verkiezingen komen snel dichterbij en zo neemt zijn draaikonterij ook met de dag toe. Ik zit nu in Brussel te typen op een azerty-toetsenbord, dus typefouten worden me hopelijk vergeven.
Bij de Evangelische Omroep heeft de PvdA-partijleider dit gezegd:
‘Ik heb niet vernomen dat het niet sluiten van huwelijken van homo’s ergens tot problemen heeft geleid. We moeten begrip hebben voor ambtenaren met gewetensbezwaren. Die vrijheid moet je elkaar geven. Ik ben het met de ChristenUnie eens dat minister Guusje ter Horst van Binnenlandse Zaken moet gaan ingrijpen nu er gemeenten zijn die het ontslag hebben aangevraagd voor enkele weigerambtenaren’.
U leest het goed. Dezelfde Wouter Bos die voor de verkiezingen met het COC een convenant afsloot en wiens PvdA voor de verkiezingen aangaf dat er geen plaats was voor gewetensbezwaarden is het nu eens met de ChristenUnie. Guusje Terhorst moet maar eens met de rebellerende gemeenten om de tafel om alles nog eens goed uit te leggen. Sterker nog, ze moet gaan ingrijpen. Heeft Wouter een klap van de Statenbijbel gehad?
Ik hoop dat er ergens in dit land een gemeentebestuur zit die het lef heeft dit voor de rechter uit te vechten. Ik wil wel eens weten of de Grondwet discriminatie door het Rijk toestaat. En ik hoop dat iedereen, klagende potten en flikkers voorop, en ook alle verontwaardigde solidaire hetero’s, aanstaande woensdag massaal gaan stemmen. En graag verstandig gaan stemmen. Op een partij die de christenfundamentalisten en hun nieuwe sociaal-democratische vriendjes een halt toe kan roepen in de Eerste Kamer.
Moet ik nog uitleggen welke partij?
André RouvoetChristenUniediscriminatieEOEvangelische OmroephomohomohuwelijkLHBTPvdAweigerambtenarenWouter Bos
Rafta
5 maart 2007Mijn stem krijg je bij deze!!!!